ARCHÍV - UMB HOCKEY

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

2016-2017

ARCHÍV 2016/2017

28.02.2017 l Barbora Plešavská
Hokejisti UMB sa vrátili na víťaznú vlnu, doma porazili Techniku Praha

Na predposlednom domácom zápase v základnej časti sa UMB tím stretol s Technikmi z Prahy. Na trojdňovom tripe v Českej republike sa UMB tímu podarilo zdolať Technikov 1:3. Aj na domácom ľade si Bystričanom obhájili víťazstvo.

UMB Banská Bystrica 5:2 Technika Praha
(3:1, 0:0, 2:1)
----------------------------------------------------

19.02.2017 l Barbora Plešavská
Hráči z UMB tímu sú na ceste do Čiech. V Prahe a Plzni odohrajú tri zápasy v priebehu troch dní
 
UMB tím z Banskej Bystrice dnes odcestoval do susedných Čiech. V priebehu nasledujúcich troch dní odohrajú bystrickí šampióni tri zápasy. Z hľadiska náročnosti môžeme tento trip nazvať profitripom.  Totižto v Slovenskom hokeji sa nestretávame s tým, aby hokejové mužstva vyrazili na trojdňové tripy, počas ktorých odohrajú zápas každý deň. V Európskej Univerzitnej Hokejovej Lige sa však medze nekladú. A navyše hráči z UMB tímu sú na takúto záťaž  pripravovaní.
----------------------------------------------------

18.12.2016 l Barbora Plešavská
„Pre mňa je UMB tím  hokejová rodina“ - Jaroslav Jagoš, kustód UMB tímu Banská Bystrica
 
 V tohtoročnej sezóne EUHL – Európskej Univerzitnej Hokejovej Ligy sa na ľadových plochách stretáva dohromady 9 tímov z troch rôznych krajín Európy – Slovensko, Česká republika a Poľsko. Po ôsmich odohratých zápasoch s jednou prehrou a siedmimi výhrami si obsadil vrchol priečky tím UMB z Banskej Bystrice. So svojim známym heslom z minulej sezóny  „Who are we? We are the Champions?“ bojujú, ako vravia, krok po kroku až k vysnívanému cieľu – Sekeráš Trophy
----------------------------------------------------

05.12.2016 l Barbora Plešavská
Gólový koncert UMB tímu. Diplomati utrpeli debakel.

UMB tím si z ľadovej plochy opäť odniesol víťazstvo. Po stretnutí s Diplomatmi si vybojovali víťazstvo v podobe skóre 8:1. Po prvej tretine viedli Bystričania 1:0. V druhej a tretej tretine zvýšili svoju aktivitu a nepustili súperov do žiadnych šancí. Za celý zápas uštedrili Diplomatom osem kúskov a odišli do šatní iba s jedným gólom v bráne.

UMB Banská Bystrica 8:1 Diplomats Pressburg
(1:0, 3:0, 4:1)
----------------------------------------------------

30.11.2016 l Barbora Plešavská
Excelentný Korytár dopomohol UMB tímu k ďalšiemu víťazstvu

UMB tím na domácom ľade znova víťazne. Vynikajúci výkon brankára Korytára, ktorý podržal svoj tím počas celého zápasu, dopomohol UMBečkárom k víťazstvu nad Paneurópou 5:2. Domáci boli už od úvodu zápasu lepším tímom. Dominovali svojou hrou a zápas doviedli poľahky do víťazného konca.

UMB Banská Bystrica 5:2 Paneuropa Kings
(3:0, 1:2, 1:0)
----------------------------------------------------

08.11.2016 l Barbora Plešavská
UMB odohralo jeden z najlepších zápasov v tejto sezóne, tvrdia tréneri Opáth a Janík

Na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave sa v nedeľu 6.11.2016 odohral zápas domácej Paneurópy proti  UMB-ečkárom z Banskej Bystrice. Tribúny sa zaplnili vyše 600vkou hokejových priaznivcov, aby prišli podporiť domáce mužstvo. Tí si však namiesto radosti odniesli zo štadióna veľké sklamanie. Tri body putovali do autobusu UMB tímu, ktorý ich zaviezol na prvé miesto tabuľky.

Paneuropa Kings 3:8 UMB Banská Bystrica
(0:2, 3:4, 0:2)
----------------------------------------------------

17.10.2016 l Barbora Plešavská
V zápase bohatom na góly víťazne UMB tím

Na prvom domácom zápase si UMB tím zmeral sily s Gladiátormi z Trenčína. Po prvej vyrovnanej tretine prebrali iniciatívu domáci hráči. Po gólovej prestrelke nakoniec body zostali doma v Banskej Bystrici.UMB Banská Bystrica 9:5 Gladiators Trenčín
(3:3, 3:0,3:2)

ARCHÍV 2015/2016

 
© 2016 UMB HOCKEY TEAM
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky