Po prvom dvojzápase v TN je finále vyrovnané! Lámať sa to bude už v stredu v BB.

Finálová séria je v plnom prúde. Naši chlapci stihli odohrať dva veľmi náročné zápasy na ľade nášho súpera z Trenčína. Po prvom dvojzápase je séria vyrovnaná a môže sa rozhodnúť na našom domácom ľade!

 

Prvý zápas:

GLADIATORS TRENČÍN 6:2 UMB

Góly UMB: Kandra (Jendroľ), Tenkel (Sapár, Primus)

 

Druhý zápas:

GLADIATORS TRENČÍN 5:6pp UMB

Góly UMB: Novodomec (Tatár, Mendel), Novodomec (Brnčal, Janák), Janák (Kasanický), Novodomec (Brnčal, Tatár), Tenkel (Kasanický), Adamčík (Janák)

Obranca UMB Hockey team, Matej Koch po dvojzápase:

Prvé zápasy finálovej serie ukázali, že Trenčín je veľmi kvalitne mužstvo, ktoré bolo počas celej základnej časti na cele tabuľky a svoju kvalitu potvrdzuje aj v playoff. Majú veľmi šikovných útočníkov, ktorí sú produktívni a svojou hrou dokážuu dostať mužstvo pod tlak. Myslím si, že kvalita útoku prevyšuje kvalitu obrany o čom sme sa mohli presvedčiť v prvých dvoch zápasoch série kedy nám prvý zápas nevyšiel podľa našich predstáv, ale v druhom sa nám podarilo zápas otočiť a vyhrať. Mali by sme sa poučiť z chýb, ktoré sme spravili a pramenili z nich góly alebo zbytočne vylúčenia a samozrejme nadviazať na kopec pozitívnych veci, ktoré sme v zápasoch spravili a vďaka ním sme zvíťazili v druhom zápase.

Minuloročná finálová séria sa vyvíjala inak keďže sme v Bratislave vyhrali oba zápasy a doma sme mali dva zápasy na ukončenie série čo sa nám aj podarilo. Za stavu 1:1 je treba zvíťaziť v oboch domácich zápasoch. Čaká nás náročná úloha, kedže Trenčín bude chcieť taktiež zvíťaziť v sérii. Mužstvo je pozitívne naladené a dúfam, že aj s výraznou podporou fanúšikov, ktorí boli skvelí aj v Trenčíne, to doma zvládneme a v piatok sa bude oslavovať zisk titulu.

 

Prvý domáci zápas finálovej série odohráme už zajtra o 22:00! #spolusmeUMB