Postup do semifinále EUHL v špeciálnej edícii dresov

V play-off EUHL sme postúpili do semifinále! V prvom a zároveň rozhodujúcom domácom zápase štvrťfinále sme suverénne porazili tím BO Ostrava!

UMB 12:2 BO Ostrava

Góly UMB: Primus (Sapár, Koch), Mendel (Jendroľ), Leško (Adamčík), Brnčal (Mendel), Primus (Sapár, Tenkel), Brnčal (Mendel, Novodomec), Tenkel (Žáčik, Primus), Brnčal (Mendel, Novodomec), Brnčal (Novodomec, Jendroľ), Kandra (Mendel, Žáčik), Janák (Adamčík), Studený (Adamčík, Kasanický)

Hlavný tréner UMB Hockey team, Lukáš Opáth po zápase:

“Vedeli sme, že to nebude ľahké, prvý zápas to aj tak bolo, nedali sme pár šancí a naozaj sme iba pár minút pred koncom dávali gól na 2:1. Dnešný zápas sme očakávali ťažký, ale oproti prvému zápasu nám to tam popadalo, takže ten výsledok už vyzeral. Súper hral dobre, nehral zle, no my sme sa dostávali do veľkých šancí, ktoré sme aj využili”

ŠPECIÁLNA EDÍCIA DRESOV

Na tento štvrťfinálový zápas nastúpili naši chalani v špeciálnych limitovaných dresoch, ktoré pôjdu čoskoro do dražby a výťažok pomôže Svetielku nádeje. Dizajn dresov navrhli špeciálne deti zo Svetielka.

Chalani nastúpili v špeciálnych dresoch. Foto: Maroš Búrik

SPRIEVODNÉ AKTIVITY POPRI ZÁPASE

Pri kvalitnom hokeji na vás navyše čaká aj výborný sprievodný program s veľa aktivitami – maľovanie na tvár od Agentúry Stageman, Air Hockey, Becherovka a foto kútik. Zároveň máte počas druhej prestávky šancu zasúťažiť si v súťaži “SUBWAY strela” od polovice.