Slovenka generálnym partnerom UMB Hockey Team: Byť jednotne oblečení je výsada profesionálne fungujúcich klubov

Menoslov generálnych partnerov UMB Hockey Team sa pár dní dozadu opäť rozrástol o veľmi významnú posilu. Sme veľmi radi, že môžme medzi generálnymi partnermi privítať spoločnosť Slovenka a jedným dychom dodávame, že si veľmi vážime prejavenú dôveru a podporu práve nášho tímu. Ďakujeme!

Ako sme už vyššie naznačili, táto spolupráca znamená pre celý kolektív ľudí UMB Hockey Teamu veľmi veľa. Vďaka Slovenke dostali všetci hráči a realizačný tím custom oblečenie, v ktorom môžu stále lepšie a lepšie prezentovať farby nášho klubu. Čo znamená táto spolupráca pre nás a čo znamená pre samotnú Slovenku? 

Lukáš Opáth, športový riaditeľ UMB Hockey Team:

Pre nás je to veľmi významné partnerstvo. Pretože vždy sme túžili mať partnera, ktorý nás bude obliekať a podporovať takouto formou. O to viac nás teší, že to je partner z tohto regiónu. Musíme ale povedať, že tomu predchádzalo pol roka stretnutí a rokovaní, za čo sme veľmi vďační, že ľudia z vedenia Slovenky mali trpezlivosť. A mali záujem hľadať model podpory. Pretože pre nás bolo veľmi dôležité, aby toto partnerstvo bolo dlhodobé a nie len na jeden rok. Preto sme sa rozhodli, že Slovenka bude uvedená ako Generálny partner. Dlhodobou podporou a sumou, ktorou nás podporujú vo forme oblečenia je na vysokej úrovni. Verím, že pomôžeme Slovenku ešte viac zviditeľniť, pretože majú naozaj kvalitný textil. Veľmi si to vážime a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 

Marek Janík, asistent trénera UMB Hockey Team:

Osobne si myslím, že v rámci spolupráce by každý klub, ak sa teda rozprávame na úrovni športového klubu, mal hľadať partnerstvá s firmami, osobami, neziskovými organizáciami a podobne vo spojom regióne. Slovenka je známa spoločnosť svojou bohatou históriou, ale aj kvalitou, na ktorú sú ľudia zvyknutí. Partnerstvo so Slovenkou vnímam ako veľmi výrazný krok vpred. Vďaka spolupráci, ktorá sa nám podarila. Je to významná spolupráca, pretože obliecť do jednotných farieb celý hokejový tím aj s realizačným tímom nie je jednoduchá ani lacná záležitosť. Profesionálny hokej nie je len o zručnostiach a o tom ktorú ligu hráte. Je to aj o tom ako vystupujete na verejnosti, ako prispievate do svojej komunity, ako reprezentujete svoj klub, mesto, krajinu a v našom prípade aj univerzitu, ale je tam aj veľa ďalších faktorov. Byť jednotne oblečení na tréningoch, ale aj mimo ľadovej plochy a telocvične je výsada profesionálne fungujúcich klubov. Ja osobne som veľmi rád, že Slovenka je spoločnosť, ktorá sa nebojí otvárať sa novým partnerstvám a príležitostiam.

Vedenie spoločnosti Slovenka:

Hlavný zmysel pre nás ako pre Slovenku je dostať sa do povedomia mladých ľudí,  pretože veľa z nich ani nevie, že niečo ako Slovenka existuje. Ďalším dôvodom je, že mladé športové talenty nemajú v súčasnosti dobrú podporu a myslíme si, že treba podporovať mladých talentovaných ľudí.  Hlavný zmysel je teda, podpora mladých,  podpora lokálneho tímu, zviditeľnenie sa Slovenky a  UMB Hockey Team. UMB hockey Team je dvojnásobný víťaz Európskej Univerzitnej Hokejovej Ligy (EUHL) a my sa rady spájame s víťazmi. Veľmi si vážime, že UMB Hockey Team sa nás rozhodlo zaradiť medzi generálnych partnerov. Držíme im palce v sezóne a tešíme sa na spoluprácu.