Stále zostávame neporazení.

V posledných zápasoch sa našim hráčom doslova lepí strelecké šťastie na hokeji. Už štvrtý zápas po sebe dokázali svojmu súperovi nadeliť 7 alebo viac gólov! Svedčí o tom skóre 35:6. Efektivita v útoku a zodpovedná hra v obrane podporená skvelými výkonmi brankárov nám priniesla ďalšie víťazstvo v novom ročníku EUHL.

 

UMB Hockey Team 7:3 Hokiklub Budapešť

Góly UMB: Novodomec (Kamzík), Rybár (Adamčík, Švarc), Novodomec (Studený, Mendel), Adamčík (Sapar, Jendroľ), Mendel (Brnčal, Novodomec), Rybár (Adamčík, Petrík), Čepišák (Garay, Švarc)

Hráčom zápasu sa stal Filip Adamčík.

 

Filip Adamčík, útočník UMB Hockey Team

„Už pred zápasom sme rátali s tým, že Budapešť bude pripravená lepšie ako predchádzajúci zápas u nich. Do zápasu sme vstúpili dobre, strelili sme prvý gól, na čo vedel súper reagovať. Našťastie sme strelili gól do šatne, čo nám určite pomohlo po psychickej stránke. V druhej tretine sa nám podarilo dva krát odskočiť súperovi o dva góly, ale Budapešti sa svojou bojovnosťou a po našich chybách podarilo znížiť na 4:3. Po druhej tretine padlo v šatni pár slov a do tretej tretiny sme vstúpili s tým, že musíme hrať zodpovedne v obrane a streliť ešte dáky ten gól. Nakoniec sa nám podarilo streliť ďalšie tri góly, takže body ostávajú doma.“

 

Najbližší domáci zápas náš čaká už 26.11 na domácom štadióne so súperom z Rumunska! #spolusmeumb