Zlín zdolaný aj druhýkrát

Už na druhý zápas v tejto sezóne nastúpili naši hokejisti proti tímu z UTB Zlín. Po víťazstve na domácom ľade v pomere 7:0 sa tentokrát predstavili na ľade PSG Areny, kde opäť potvrdili svoju výbornú formu a aj po štvrtom zápase tejto sezóny zostali neporazení.

UTB Zlín 1:8 UMB Hockey Team

Góly UMB: Richard Novodomec 3x, Kristián Čepišák, Miloš Studený, Róbert Mendel, Marek Švarc, Marek Janák 

Hráčom zápasu sa stal Richard Novodomec, ktorý zaznamenal v stretnutí hattrick.

Richard Novodomec, kapitán UMB Hockey Team

Podarilo sa nám streliť rýchly gól, a to si myslím, že nás ukľudnilo. Predsa nám domáci mali čo vracať zo zápasu od nás, takže sme vedeli, že musíme začať dobre a to sa nám aj podarilo. Akonáhle sme dali ďalšie góly, tak super trošku mentálne odišiel. Sú to stále mladí chalani, chýbalo im trošku skúseností. Napriek tomu sú to však stále nepríjemný a nebezpečný súper.

Paulína Slivková, členka realizačného tímu

Zápas sa hral v dobrom tempe od prvej až po poslednú sekundu, bojovalo sa o každý kúsok ľadu. Avšak náš tím mal viac navrch keď už v úvodných minútach strelil kapitán úvodný gól. Neskôr sa našim vrece s gólmi prethlo a myslím, že sme boli jasným favoritom zápasu, no však treba pochváliť aj súpera, chalanov zo Zlína, keď ako nováčik súťaže bojovali, nevzdali sa a zápas odohrali na veľmi vysokej úrovni.

Najbližší domáci zápas nás čaká v pondelok, 18.11., o 17:30.

#spolusmeumb

Foto: Maroš Burik