CARDO ocenilo Dobrovoľníkov roka 2018 a 2019. Na pódiu aj #umbhockey

V pondelok 9.12. sa v Košiciach uskutočnilo slávnostné oceňovanie Dobrovoľníkov roka 2018 a 2019. Košice ako Európske hlavné mesto dobrovoľníctva v roku 2019 týmto podujatím uzavrelo rok plný dobrovoľníckych aktivít. CARDO – Národné dobrovoľnícke centrum toto oceňovanie realizovalo už po 11-krát. Tento výnimočný podvečer sa konal opäť pod záštitou Ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, pána Miroslava Lajčáka.

11. ročník oceňovania bol aj v zastúpení nášho hokejového tímu. Na ocenenie v kategórii Dobrovoľník v sociálnej a zdravotnej oblasti nás nominovalo Svetielko nádeje za 3-ročnú spoluprácu. Z množstva nominovaných projektov / ľudí / skupín v tejto kategórii sme sa dostali medzi 3 výnimočné projekty pozvané na galavečer a ocenené za dobrovoľnícke aktivity.

Sme nesmierne hrdí a poctení za toto uznanie. Srdečná vďaka patrí aj Svetielku nádeje, že takto vníma našu spoluprácu. V neposlednom rade veľká vďaka všetkým fanúšikom a partnerom, ktorí nám pomáhajú túto spoluprácu napĺňať a pridávajú sa svojimi aktivitami.

#spolusmeUMB

Hráme pre Svetielko nádeje!

Viac o oceňovaní: www.dobrovolnictvo.sk