Príprava začala. Otvorenie v štýle Great Gatsby.

V nedeľu 20. augusta vykorčulovali na ľad prvý raz v novej sezóne aj naši hokejisti. Prvý zraz bol hojnom počte. Chalani sa predovšetkým tešili na kolektív, menšie nadšešnie bolo z plného tréningového nasadenia 🙂 Už o necelý mesiac odohrajú prvý ligový zápas v rámci EUHL proti HC UNIZA. Otvorenie sezóny bude aj veľkolepým študentským otváraním zimného semestra. Na zápas je naviazaná afterparty v MINISTRY OF FUN BANSKÁ BYSTRICA. Vstupekny sú výhradne v predaji cez ticketportal. Kupujte lístky kým sú a do kalendára si poznačte termín 18. september 2023 o 18:00. Pár slov k prvým chvíľam na ľade a otváračke vám prínášame od nižšie v texte.

Ako hodnotíš prvé tréningy v novej sezóne ?

Marek Janík, tréner: Prvé tréningy hodnotím pozitívne. Od prvého tréningu sa stretávame v plnom počte. Tréningy majú dobré tempo a chalani sú v dobrej nálade, správne naladení na sezónu a to ma teší.

David Šoltés, hráč: Tešil som sa na stretnutie s chalanmi a som rád, že v kabíne ostáva množstvo chalanov z minulej sezóny. Aj keď prechod na ľad bol ťažší, tešil som sa na to keďže pauza bola dlhá.

Marek Chamula, hráč: Tréningy sú super, po dlhej dobe sme sa opäť stretli. V šatni je síce sranda, na ľade už nie nakoľko prvé týždne sú vždy veľmi náročne.

Čo môžu fanúšikovia očakávať na Open Semester Game ?

Lukáš Opáth, tréner: Hlavne zábavu. Tak ako aj na hokejovom zápase a tak isto aj na after párty v Ministry, ktorá je hlavne určená pre študentov. Samotný hokejový zápas proti Žilinskej univerzite. Súťaže o zaujímavé ceny, tombola, koncert kapely pred začiatkom zápasu. V Ministry samozrejme skvelá hudba od DJ Anndy a DJ Triple P, tak ako to má byť na poriadnej študentskej párty.

David Šoltés, hráč: Myslím si, že to bude riadna šou, predsa niečo takéto tu ešte nebolo. Môžu očakávať dobrý hokej zábavu a v neposlednom rade potom aj riadnu party v Ministry. Však aj tak to robíme hlavne pre fanúšikov. Určite si to nemôžu nechať utiecť.

Marek Chamula, hráč: Prepojenie hokeja s afterparty si myslím, že hovorí za všetko. Takáto akcia tu ešte nebola, tak poďme si ju užiť a otvoriť semester tak, ako sa patrí.

Na čo sa najviac tešíš na Open Semester Game ?

Lukáš Opáth, tréner: Veríme, že zaplníme zimný štadión a Ministry študentami UMB. A že sa z tejto akcie stane tradícia a budeme otvárať semestre pre študentov UMB takýmto štýlom.

David Šoltés, hráč: Určite je to atmosféra. Dobrá atmosféra posunie hokej o niečo vyššie. Myslím si, že táto akcia môže zviditeľniť a spraviť dobré meno UMB a celkovo EUHL a môže z toho vzniknúť veľká tradícia.

Marek Chamula, hráč: Asi na atmosféru, bude to úplne iný pocit hrať pred 1500 ľuďmi aj keď som to už zažil, bude to určite super, takže všetci príďte!!