Dvaja jediní slovenskí majstri si to rozdajú už túto stredu

V stredu 9. novembra odohráme v TIPSPORT Aréne Banská Bystrica 2. domáci hokejový zápas proti Gladiators Trenčín v rámci EUHL. Začiatok zápasu je plánovaný  na 18:00. Bude to súboj jediných dvoch slovenských EUHL majstroch z predchádzajúcich sezón. Pár slov k súperovi prinášame od hlavného trénera a dvoch hráčov. Kto z koho ale zistíme až v stredu.

Marek Janík, tréner:

Zápasy s Trenčínom vždy boli sú a verím, že aj budú atraktívne a maximálne vyrovnané. Trenčín si dlhodobo drží zápasovú kvalitu. My sa ale pripravujeme systematicky od zápasu k zápasu a tento konkrétny zápas bude pre nás ďalším dobrým testom na ceste za titulom. Chlapci sú dobre pripravení a ja dúfam že Trenčín spraví všetko pre to aby preveril našu aktuálnu kondíciu, čo ocenia aj diváci na tribúnach.

Adam Sapár, útočník:

S Gladiátormi sú vždy kvalitné zápasy, čo sa odzrkadľuje aj na ich každoročnej účasti v playoff, kde hrajú o najvyššie priečky. Majú hráčov zo skúsenosťami z Tipos extraligy a aj iných kvalitných súťaži, čo je vždy pre nás dobrá zápasová prax. Máme veľa nových hráčov a toto je práve súper, ktorý preverí naše kvality. 

Simon Čollák, obranca:

Od zápasu očakávam kvalitný hokej. Súper je obhajujúci majster EUHL a určite bude hladný po víťazstve. My sme ale dobre pripravení a preto verím v pre nás pozitívny výsledok.