V stredu 19.10. otvárame doma novú EUHL sezónu (našu ôsmu)

Už túto stredu 19.10.2022 o 18:15 odštartujeme našu ôsmu sezónu v Európskej univerzitnej hokejovej lige. Prvý zápas nastúpime proti chalanom z HC UNIZA. Mali sme s nimi možnosť odohrať aj prípravný zápas pred začiatkom sezóny, v ktorom sme aj zvíťazili. Tento raz to ale pôjde už na ostro a o prvé body do tabuľky EUHL.

Detailnejšie informácie o novej sezóne vám prinesieme v prvom videu z relácie „Zo šatne“ už v priebehu najbližších dní po zápase. Jednou z noviniek, ktorú môžeme ale už teraz prezradiť, je vznik nového tímu na východe Slovenska.

Priamy prenos z domáceho zápasu bude bežať na našom YouTube. Sleduj tu.

Na prvom zápase bude aj prekvapenie. Nápovedu nájdte do stredy v storkách na našom instagrame @umbhockey

Medzičasom si prečítajte vyjarednia k zápasu od hlavného trénera a našich hráčov.

Marek Janík, hlavný tréner:

Hokejový tím UNIZA mal vždy dobrú kvalitu a vždy sme s nimi hrali atraktívne zápasy. Mali sme spolu aj prípravný zápas, takže sa na prvý ostrý ligový zápas určite dostatočne pripravia. Bude to zaujímavé meranie vzájomných síl, ktoré nám ukáže kvalitu našej prípravy. Fanúšikovia sa určite majú načo tešiť.

Richard Novodomec, kapitán:

Očakávam náročný zápas. Oba tímy sa budú snažiť hneď od začiatku sezóny naskočiť na víťaznú vlnu. Bude dôležité aby hráme svoju hru. Chceme začať víťazne a od zápasu k zápasu sa zlepšovať.

Roman Kadlečík, dlhoročná opora tím v obrane:

V tíme je momentálne veľmi dobrá nálada, čo budeme chcieť preniesť aj do prvého ligového zápasu. Súpera zo Žiliny sme porazili v príprave, ale teraz očakávam ťažší zápas, súper určite nepredá kožu lacno. Verím však, že zvíťazíme a že sa presadia všetky formácie, aby sme si spravili pohodu do ďalších zápasov.