Priamy prenos: domáci zápas proti Philosophers Nitra

Už dnes, v stredu 25. januára odohráme v TIPSPORT Aréne Banská Bystrica po dlhšej prestávke ďalší domáci hokejový zápas proti Philosophers Nitra v rámci EUHL. Začiatok zápasu je plánovaný  na 18:00. S týmto súperom sa v aktuálnej sezóne stretneme na ľade po prvý krát.

Priamy prenos z dnešného zápasu Európskej univerzitnej hokejovej ligy môžete sledovať na tomto odkaze.  Prenos začína 17:45 a úvodné buly je na pláne o 18:00.

Prenos zabezpečuje LaDanza &  ECO TV STREAM

Pár slov k súperovi prinášame od hlavného trénera a útočníka Adama Sapara, ktorý bol vyhlásený za hráča zápasu v poslednom stretnutí proti poľskému tímu.

Adam Sapar: „Zápasy s Nitrou sú vždy vyrovnané, čo sme mohli vidieť aj minulý rok v Play Off. Majú kvalitných hráčov, ktorí dobre korčuľujú a vedia premieňať šance. Prestávka nám prospela k doliečeniu zranení a chorôb, ale už sme pár týždňov v tréningovom procese a mohli sme sa začať pripravovať na druhú časť sezóny.“

Lukáš Opáth: „Očakávame ťažký zápas, niektoré ich zápasy sme už v tejto sezóne videli aj v prenose a hrali naozaj slušný hokej. Ako som povedal očakávame rýchly a ťažký zápas, ale som presvedčený, že sme dobre pripravení aj keď ho hráme po dlhšej prestávke kvôli skúškovému obdobiu. Nebude to jednoduché, pretože sme vyše mesiaca vypadli zo zápasovej rutiny, ale verím, že chytíme úvod zápasu a dotiahneme ho do úspešného konca.“