Spoznajte tímy, s ktorými odohráme zápasy na Winter CUP v Poľsku

Od stredy (13.12) do piatku (15.12) budeme tripe v Poľsku. Na turnaji Winter CUP si sily zmeriame s domácim Oswiecimom, Philosophers Nitra a s Gladiators Trenčín.

Súper z Poľska je v tabuľke s ôsmimi bodmi na 5. mieste. Po celkovo štyroch zápasoch má tak na konte dve výhry v riadnom hracom čase a jednu v predĺžení.

Philosophers sa zatiaľ umiestnili na 6. mieste. Na konte majú osem bodov za päť zápasov. 

Gladiators sú na 2. mieste. Za šesť zápasov si vyslúžili pätnásť bodov. Päťkrát vyhrali a raz prehrali.

V hodnotení úspešnosti presilových hier je Oswiecim tím s najmenšou úspešnosťou. Nitra sa s 15,8% umiestnila na 4. mieste. Trenčín je na druhom mieste s 24,1%. 

V ubránení sa v hrách v oslabení je najlepší práve poľský tím so 100% úspešnosťou. Raz sa im dokonca podarilo skórovať proti súperovi v početnej prevahe.

Philosophers majú 85,7% úspešnosť.

Tím z Trenčínu je piatym najlepším tímom v rovnakom rebríčku. Úspešnosť v oslabení je 86%.

V disciplinovanosti je najlepší oswiecimský tím. Jeho hráči si celkovo odsedeli na trestnej len 34 minút. Tím z Nitry si odsedel 182 minút, čo z neho robí 6. najdisciplinovanejší tím. Gladiators sú na druhom mieste od konca so 196 minútami.

Úspešnosť striel poľského tímu je 10,1%. Nitrania sú strelecky o niečo šikovnejší s 11,4%.Gladiators má úspešnosť 19,6%. 

Najproduktívnejším hráčom tímu z Oswiecimu je Demian Tychenko. Na svojom konte má päť bodov za tri góly a dve asistencie.

Adam Baran je najúspešnejší nitriansky strelec. Doteraz získal osem bodov za päť gólov a tri asistencie.

Najproduktívnejším hráčom Trenčínu je Erik Smolka s 15 bodmi. Osemkrát sa mu podarilo skórovať a sedemkrát pri góle asistoval.

Do Poľska sme vycestovali o deň skôr. V troch zápasoch sa vystrieda 24 hráčov a 2 brankári. Náš trip začína zápasom v stredu 13.12. Prvý zápas odohráme proti Philosophers Nitra. Tu je celý rozpis našich zápasov:

streda 13.12. o 13:00 / UMB – Philosophers NR

štvrtok 14.12. o 18:30 / UHT Sabers – UMB

piatok 15.12. o 13:00 / UMB – Gladiators Trenčín

Zápasy sa započítaj ako ligové do tabuľky pribežného hodnotenia.