Tohtoročný Valentín sme oslávili hokejovo

Tohtoročný Valentín sme oslávili hokejovo. Dňa 14. februára sa konalo skvelé hokejové podujatie Open Semester Game, ktoré sa konalo na zimnom štadióne v Banskej Bystrici. Na ľade sme si zmerali sily s tímom Gladiators Trenčín. 

Toto stretnutie bolo skutočne napínavé až do posledného okamihu. Ani v riadnom hracom čase sa nepodarilo rozhodnúť o víťazovi zápasu. Preto nasledovalo päťminútové predĺženie, ktoré skončilo víťazstvom nášho tímu vďaka skvelému gólu nášho hráča Mareka Chamulu.

Víťazom sa však nestal len náš tím, ale aj mnohí z našich fanúšikov. Počas prerušení a prestávok medzi tretinami sa diváci mohli zapojiť do niekoľkých súťaží, vrátane tradičnej Urpiner strely a instagramovej súťaže. Novinkou bola súťaž od spoločnosti Bauer, v ktorej dva tímy súperili v tom, kto sa rýchlejšie dokáže obliecť do hokejovej výstroje. Okrem iného sme si overili vaše vedomosti o UMB Hockey Team v špeciálnom kvíze. Všetci šťastní víťazi si odniesli výhru od nášho sponzora Urpinera a darčekové predmety od UMB a UMB Hockey team.

Zábavu na podujatí umocnil aj DJ Anndy, ktorý rozpohyboval celý štadión hudbou. Naša hokejová hymna zaznela už tradične v podaní pána Maka, čo pridalo atmosfére ten správny náboj. Po triumfe sme pokračovali v oslavách na after party v Ministry of Fun. 

Dúfame, že ste si toto športové podujatie poriadne užili a že sa opäť uvidíme pri ďalšom zápase. Hokejová vášeň našu univerzitu spojila a spoločne sme vytvorili nezabudnuteľné spomienky.