Zoznámte sa s novou marketingovou posilou – Dominika Dragúňová

Do nášho realizačného tímu pribudla nová marketingová posila Dominika Dragúňová. V nasledujúcom článku si tak môžete prečítať rozhovor s ňou, kde vám prezradí, prečo sa do tímu pridala a čo bude jej úlohou.

Som prváčka na bakalárskom stupni štúdia na Fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov Mateja Bela. Študujem odbor medzinárodné vzťahy. Pochádzam z Komjatíc, ktoré sa nachádzajú neďaleko Nitry. Okrem dobrovoľníčenia v UMB Hockey Team sa vo svojom voľnom čase venujem aj stáži pre Infosecurity.sk. 

Čo ťa zaujalo na ponuke a prečo si sa rozhodla, stať sa súčasťou Univerzitného hokejového tímu UMB, v realizačnom tíme ako dobrovoľníčka?

Už odmalička mám kladný vzťah k hokeju, hoci som len pasívny fanúšik tohto športu. Keď som uvidela ponuku robiť dobrovoľníčku pre univerzitný tím, dlho som neváhala a prihlásila som sa. Beriem to ako super možnosť spoznať nových ľudí, vidieť hokej z trochu inej perspektívy a zároveň získať nové skúsenosti aj mimo môjho odboru.

Čomu sa budeš venovať konkrétne, na akej pozícií?

Mojou primárnou úlohou je písať články na web. No taktiež pomáham s tým, aby bol obsah na klubových sociálnych sieťach pre fanúšikov vždy atraktívny.

Aký máš názor na fungovanie UMB tímu a celkovo aký máš názor na univerzitný šport, ktorý prepája vzdelanie so športom. A dáva okrem hráčom aj príležitosť dobrovoľníkom, realizovať sa priamo v praxi, či už ohľadne marketingu, realizácie zápasov atď…

Myšlienka umožniť študentom športovať a robiť to, čo ich baví popri štúdiu sa mi veľmi páči. Vzdelávanie by, podľa mňa, nemalo byť len o memorovaní, ale aj o praktickej náuke a aplikovaní skúseností do praxe. Preto som bola milo prekvapená, keď som sa dozvedela, aké zázemie tu bolo pre študentov vybudované.